Tasuta koduleht - kiirelt, lihtsalt.


Kui kõik on arusaadav ja tahad juba kodulehte tegema hakata, siis täida allolev vorm, tasu või suuna domeen ja saadki kodulehte haldama hakata. Kui tahad täpsemalt infot, mis on tasuta koduleht ja mida sellega teha saab, siis loe läbi tellimise vormi järel olevad Korduma Kippuvad Küsimused. Majutusteenuse arvestus on täiskuudes
 


 

  Eesnimi:
  Perekonnanimi: *
  Email: *
  Telefon: *
  Ettevõtte jur. nimi:
  Ettevõtte aadress:
  Ettevõtte reg. kood / Isikukood *
  Kodulehe aadress e domeen (www.firmanimi.ee): *
  Tulevase kodulehe kavand: (vaata kavandeid)
  Vali sobiv teenuse pakett (vaata hinnakirja):
  Soovitaja veebiaadress (+ 6 kuud tasuta majutust, tingimused):
  Kommentaarid, küsimused, lisainfo:
     
   

 

KKK ehk kuidas tasuta koduleht tööle pannakse.

 

tasuta koduleht - demo videoTasuta koduleht - mida see tähendab?
Tasuta koduleht tähendab seda, et me paneme valmisoleva mikro kavandiga kodulehe teile üles 0.- EURi eest. Saate valmis kodulehe, mida saate ise sisuga täitma hakata (menüülingid, sisutekstid, päised, pildid, galeriid jne).
Kui suur on teenustasu kuus?
Kodulehe tööshoidmine serveritel on tasuline teenus. Majutusteenuse hind sõltub Teie vajadustest. Kõige soodsam pakett on I - ilma majutusteenuseta (ilma e-mailide, statistika ja klinditoeta). Vt hinnakirja. Kõige populaarsem majutuspakett aga 4.41 EUR kuus. Toimib klinditugi, saate küsida nõu meie spetsialistidelt. Toimivad mailid ja statistikaprogrammid. Kui soovid kasutada e-poe võimalusi, siis kõige tüüpilisem variant on 9.53 EUR kuus. Alates 01. septembrist 2010 on kõik paketid esimesel tutvumise kuul tasuta. Tutvu põhjaliku hinnakirjaga siin.
Kas pärast tasuta perioodi ei saa kindlasti enam tasuta?
Saab küll! Olles soovitajaks meie uuele kliendile, saate teie, kui soovitaja lausa 6 kuud tasuta majutust. Loe soovitamise programmist siit!
Ka LHV Äriklindid saavad tasuta 6 kuud majutust - seega anna teada kui oled LHV Äriklint avalduse esitamisel. (See soodustus ei kehti LHV tavaklintidele)
Tasuta koduleht ja selle kujundus
Tasuta kodulehe puhul saate omale kujunduse valida meie tasuta valmiskavandite hulgast (tutvu tasuta Mikro kavanditega siin). Loomulikult teeme kujundusi ka tellimustööna. Tutvu mõnede näidetega varasematest töödest siin! Kodulehe kujundust on hiljem võimalik vahetada uue vastu, nii, et te ei pea kogu sisestatud materali otsast peale sisestama. Kodulehe kujunduse vahetamine on nagu mobiiltelefonil korpuse vahetamine, võite neid osta suvalise hulga ja soovi korral ise kodulehel vahetada.
Mida minu tasuta koduleht (või erikujundusega koduleht/epood) üldse võimaldab?
Peale selle, et tasuta kodulehe haldamiseks kasutatav, "Uus on IN" märgiga, EasyOffice virtuaalkontori süsteem on lihtne, on see tõenäoliselt ka üks suuremate võimalustega lahendusi. Veebileht, intranet, ekstranet, foorum, pildigalerii, uudised, blogi, emailid, uudiskirjade masspostitus, grupitöö vahendid (koosolekute kokku kutsumine, saalide jm ühiskasutatavate varade broneerimine), e-pood, online teenustele broneerimine (näiteks massaaziaja online broneerimine otse veebilehelt) jm võimalused täidavad ka suuremad vajadused. Loomulikult on olemas kõik vajalik, et tasuta koduleht oleks leitav ka otsingumootorites. Kõik võimalused on teie tasuta kodulehe programmis olemas, kuid vastavalt kuutasu paketile võivad osad funktsioonid olla lukus või piiratud kasutusega. Täpsema info leiad hinnakirjast. Meie koduleht, www.elitec.ee, baseerub samal süsteemil, st kõiki võimalusi mida näete meie kodulehel, saate ka teie enda lehel luua .... ja veel palju rohkem.
Soovid, et su koduleht "müüks" ja oleks leitav otsingumootoris?
Teie tulevane kodulehe/epoe tarkvara on väga "otsingumootoritesõbralik". See tähendab seda, et koduleht teeb ise juba palju ära selleks, et olla otsingumootorites parematel kohtadel. Siin on teil oluline konkurendieelis nende ees kes kasutavad näiteks tavalisi vabavaralisi lahendusi. Olgugi, et meie kodulehed on kõik "otsingumootorisõbralikud", peate ka ise ühtteist teadma, et otsingumootorites paremal positsioonis olla. Seetõttu püüame me oma kliente selles valdkonnas ka eraldi harida. Regulaarselt korraldame internetiturunduse koolitusi üle Eesti ja pakume seda oma klientidele soodushinnaga, lisaks pakume ka praktilist lugemismaterjali oma kodulehel - loe internetiturunduse artiklitest siit.
Eliteci tasuta koduleht - uus on INMa ei ole ikka päris kindel kas tasuta koduleht on minu jaoks?
Oleme loonud tublisti üle 1000 veebisaidi ja seda kõigest paari aasta jooksul. Klientide jaoks töötab tasuta kasutajatugi. Pakume oma kliendile veebiga seonduvat täisteenust alates disainist kuni internetiturunduseni välja. Kõik ühest kohast, lihtsalt ja soodsalt. Antud teenus pälvis Innovatsiooniaasta 2009 zürii poolt suure tunnustuse "Uus on IN". See on sõltumatu ekspertgrupi poolt antud "garantii" teile, et Eliteci tasuta koduleht on usaldsuväärne lahendus. 

Tasuta koduleht, samm-sammult

Tasuta koduleht, I sammI samm

Kõige esmalt tuleb valida tasuta kodulehe kujundus. Oleme selleks ette valmistanud hulga näidiskavandeid mille vahel saab valida. On olemas hulk põhikavandeid ja igaühest neist veel omakorda 5 erinevat värvilahendust. Kavandid on tähistatud järgmiselt: näiteks kavand nr 5c, kus nr 5 tähendab põhikavandit ja täht c konkreetset värvilahendust. Lisaks tasuta mikro kavanditele on võimalus valida tasuliste kavandite vahel. Igal kavandil on olemas oma päise osa, mis on illustratiivne. Soovi korral saab igale kodulehele luua personaalse päise osa - põhitegevust iseloomustavad pildid ja/või logo. Kavandeid saab vaadata siin.
Lisaks valmiskavanditele võime luua ka täiesti uue kodulehe disainikavandi, just täpselt kliendi soovide kohaselt. Kõrgetasemeliste disainilahenduste loomiseks teeme koostööd ka erinevate disanibüroode ja reklaamiagentuuridega. Kodulehte tellides märkige avalduses tulevase kodulehe kavandiks "MAKRO". 
Saame teha kodulehe ka siis kui kliendil on olemas oma kodulehe disainikavand (kliendi enda või tema partneri poolt loodud või näiteks ka juhul, kui soovitakse olemasoleva kodulehe disainilahendust meile üle tuua). Sellisel juhul märkige kodulehe tellimuses tulevase kodulehe kavandiks "Kliendi kavand".

Tasuta koduleht, II sammII samm

A. Järgmisena tuleb välja valida domeeninimi, ehk kodulehe aadress. Näiteks Elitec Group kodulehe aadress on www.elitec.eu. Domeeninimi peaks olema otseselt seotud ühingu või seltsi enda nimega. Domeeninime registreerimisel on aga ka omad karmid nõuded mida peab nime valikul kindlasti teadma. Esiteks, domeeninimi on unikaalne, see tähendab, et kui soovitakse tellida domeeninime, siis ei tohi see juba varasemalt olla registreeritud. Kui olete domeeninime välja valinud, tuleks kindlasti kontrollida kas see nimi on veel vaba.
B. Kui teil on domeeninimi juba olemas või soovite ise domeeni registreerida (zone.eu jt), tuleks domeen suunata meie nimeserveritele:

nimeserver1: ns.elitec.eu
nimeserver2: ns2.elitec.eu
Teenusepakkuja (ISP) Elitec Group OÜ

Tasuta koduleht, III sammIII samm

Järgmise sammuna võib juba avalduse meile ära saata, kirjutage kindlasti oma ühingu täpne nimetus, samuti on vaja töötavat ja ilma vigadeta emailiaadressi ja telefoni.

Tasuta koduleht, IV sammIV samm

Peale avalduse saamist tuleb tasuda domeeni aastamaks või suunata domeen meie nimeserveritele.  Peale domeeni tasumist / suunamist saame tasuta kodulehe üles panna juba samal päeval.

Tasuta koduleht, V sammV samm

Peale domeeni valmimist pannakse tasuta koduleht ülesse ja teile saadetakse kõik vajalik info kodulehe haldamise ja muu vajaliku kohta. Kodulehe sisu saate ise lihtsalt ja mugavalt hallata. Vaadake läbi vajalikud õppevideod (elitec.ee/videojuhend) ning looge oma menüüpuu, sisulehed ja soovi korral pange üles logo, kujundage päis jne. Soovi korral saame seda kõike ka teie eest teha, tasulise tööna. Et tasuta koduleht kiiremini töösse saaks palutakse meil sageli esmased materjalid üles panna ning hiljem jääb klient ise oma kodulehte täiendama.

Tasuta koduleht, NB!NB!

Kodulehe majutamine toimub Eliteci veebiserveritel.

Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: