Internetiturundus


Koduleht ilma turundamiseta on kui auto ilma kütuseta - seda on küll ilus vaadata, kuid sellega pole rohkemat midagi peale hakata. Nii kurb see kui ka pole - koduleht ei täida oma eesmärke, kui teda ei külastata.

Internetiturundus on valdkond, mille eesmärk on tuua kodulehele külalisi. Kahjuks on aga kodulehe omanike teadmised ja oskused selles valdkonnas sageli väga väikesed.

 
Kodulehe eesmärgid
Ülipopulaarne koduleht
Sisu ja linkimine (Sisu on ...)
Linkimine on kuninganna
Veebi statistika algajatele I
Veebi statistika algajatele II
Akronüümid ja lühendid
Google Adwords

Aita end ise - oleme kirjutanud ja tõlkinud mõned väga lihtsalt loetavad artiklid, mis juhivad teid kättpidi internetiturunduse maailma. Leia endale 30 minutit ja loe need läbi - oled peale seda võimeline tõenäoliselt juba ise nii mõndagi oma kodulehe paremaks leitavuseks ära tegema. Ja mis kõige parem - oled tõenäoliselt säästnud mitusada eurot asjatundjate palkamise pealt.

Tule koolitusele - korraldame regulaarselt iga paari kuu tagant kodulehe haldamise ja internetiturunduse koolituspäevi. Osaleda võivad kõik, kuid meie klientidele on hind eriti soodne.

Teeme teie kodulehele minianalüüsi - mõnikord on siiski mõistlik lasta koduleht professionaalil üle vaadata ning saada soovitusi ja konkreetseid tegevusjuhiseid edasisteks sammudeks. Minianalüüs on loodud arvestades 20:80 reeglit - 20% pingutusega saavutatakse 80% tulemusest. Ehk siis väikese kuluga saavutad päris korraliku tulemuse. Minianalüüsi hind on 200 eurot.

Loe täpsemalt minianalüüsi kohta siit.Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: