Domeeni registreerimine
Vabu domeene saad kontrollida zone.eu lehelt. Soovi korral võid domeeni ka seal ära registreerida. Peale domeeni registreerimist tuleb domeen suunata meie nimeserveritele. Kui soovid, et seda teeksime meie, siis palun saada meile lisaks kodulehe tellimusele ka zone keskkonna kasutajanimi ja parool. Kui oskad seda ise teha, siis meie nimeserverid on järgmised:
ns.elitec.eu
ns2.elitec.eu

Mis on domeen?
Domeen tähendab väga lihtsalt seletades mingi organisatsiooni aadressi internetis. Näiteks toob aadress www.elitec.ee Sind meie kodulehele ehk meie virtuaalsesse koju ning aadressile info@elitec.ee saadetud kirjad jõuvad samuti ilusti meie virtuaalsesse postkasti. Domeeni aadress on antud juhul elitec.ee, kus lühend "ee" viitab sellele, et asume eestis.

Domeenid on tasulised
Domeenide registreerimist korraldavad riiklikud või rahvusvahelised organisatsioonid. Levinumad domeenid (.ee, .eu, .com lõpuga) on tasulised ja tasusid määravad ja korjavad need organisatsioonid läbi domeenide registripidajate, näiteks zone.eu. Domeeni saab registreerida minimaalselt üheks aastaks ja ettemaksuna ette.

Domeeni aadressi registreerimine ja kodulehe teenus on erinevad teenused ja need ei pea ilmtingimata olema tehtud ühe teenusepakkuja juures. NB, domeeni aastatasu ja kodulehe majutajale makstav majutusteenuse tasu, mis sõltub valitud paketist, on kaks eri asja.

Edasi kodulehe tellimisele...


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail: